Imprezy rodzinne

Imprezy urodzinowe

Chcesz sprawić swojemu dziecku największą niespodziankę? Sprawić, by urodziny były wyjątkowe i niezapomniane? Skorzystaj z naszej oferty animacji na imprezy urodzinowe. Uczestnicy imprezy będą mieli doskonałą zabawę, a dorośli – chwilę dla siebie. Gwarantujemy pamiętne przeżycia.

Wesela

Wesele to rodzinne spotkanie, w którym także uczestniczą dzieci. W końcu one również są jakże istotną częścią rodziny. Choć z reguły wesela to imprezy przeznaczone dla dorosłych, warto zadbać o zabawę najmłodszych. Animacje na wesela sprawią, że nawet najmłodsi uczestnicy tego przedsięwzięcia będą mile wspominać przyjęcie weselne.

Komunie

Komunia to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu młodego człowieka. Wówczas organizuje się przyjęcie okolicznościowe właśnie z tego tytułu najczęściej w restauracji lub innym lokalu. Dzięki animacjom na komunię uroczystość ta stanie się świętem dziecka. Uśmiech nie będzie schodził z buzi, a radość będzie nie do opisania.

Chrzciny

Animacja na chrzciny jest coraz popularniejsza. Z uwagi na fakt, że podczas chrztu, jak i każdego innego spotkania rodzinnego – udział również biorą dzieci, dobrze jest zapewnić im odpowiednią rozrywkę. Animator podczas chrzciny zorganizuje czas najmłodszym uczestnikom przyjęcia, by spędziły go przede wszystkim kreatywnie, ale i bezpiecznie. To doskonała integracja dla dzieci.

Atrakcje dla dzieci

Pokaz bańek mydlanych

Które dziecko nie lubi baniek mydlanych? To doskonała rozrywka dla najmłodszych!

Tatuaże dla dzieci

Trwałe do nawet 2 tygodni tatuaże dla dzieci to doskonała alternatywa dla np. malowania twarzy.

Skręcanie balonów

Balony w kształcie zwierząt czy niecodziennych kształtów pobudzą wyobraźnię najmłodszych.

Zabawy integracyjne

Niepowtarzalne rekwizyty sprawią, że zabawa integracyjna będzie jeszcze lepsza. Pozwoli to na zbudowanie więzi pomiędzy uczestnikami przygotowanych przez nas gier.

Fontanna czekoladowa

Kto nie lubi czekolady? Chyba nie ma takiej osoby! Fontanna czekoladowa sprawi, że przyjęcie to nabierze niecodziennego charakteru.

Wata cukrowa

Wata cukrowa kojarzy się przecież ze smakiem dzieciństwa. Spraw, by najmłodszym pociechom również to kojarzyło się z beztroskim czasem i zabawą.

Maszyna do popcornu

Maszyna do popcornu robi show podczas przyjęć okolicznościowych. To doskonały pomysł na przekąskę dla najmłodszych, ale i tych nieco starszych… :).

Slime

To jeden z najpopularniejszych w ostatnim czasie glutków, który pozwoli na integrację grupy. Dzieci będą mogły ozdabiać swojego slime, a także nadać mu zapach.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.