FAQ

To osoba, która organizuje aktywny czas dzieciom np. podczas przyjęć okolicznościowych, w szkołach, na eventach. Integruje je i zapewnia czas wypełniony dużą ilością zabawy i atrakcji.
Wpisz w google hasło: animator(lub animacje zabaw) + Twoją miejscowość, zapytaj na grupach facebook-owych np. spotted + Twoja miejscowość, o polecenie animatorów. Wiadomo, że odezwą się także firmy animacyjne. Zapytaj o ofertę, o to czy posiadają swoją firmę, czy spisują umowy. Chyba nie chcesz, żeby w ostatniej chwili napisali, że nie mogą przyjechać. Wtedy już ciężko znaleść godne zastępstwo. Sprawdź stronę internetową lub stronę na facebooku, instagramie itp., przeczytaj opinie klientów. Jeśli znajdziesz już firmę, a okaże się, że mają termin zajęty, warto spytać ich o polecenie innego animatora lub innych podwykonawców Twojej imprezy np. menagera/właściciela sali weselnej, kamerzysty, fotografa, zespołu. Są to osoby, które mają styczność z animatorami na swoich zleceniach lub szkoleniach.

Animacje są tam, gdzie są dzieci, ale i dorośli. Np.:

– na imprezach okolicznościowych – wesela, poprawiny, chrzciny, komunie, rocznice ślubu itp.

– w szkole, aby zintegrować klasy, przeprowadzić warsztaty kreatywne

– podczas otwarć, promocji punktów handlowych

– na eventach

– na imprezach firmowych – m.in.warsztaty kreatywne dla dorosłych itp.

Nasza firma pochodzi z Łomży(woj.podlaskie). Działamy na terenie woj.podlaskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego.

Wesele:

W sezonie kiedy jest ciepło, szybko się nie ściemnia animacje głównie prowadzimy na dworze, w bezpiecznym miejscu dla dzieci. Potem przechodzimy do środka na spokojniejsze zabawy. Jeśli sala dysponuje wolnym pomieszczeniem wtedy tam się udajemy, jeśli nie – wybieramy spokojniejsze miejsce, aby nie przeszkadzała głośna muzyka. Wtedy możemy użyć swojej muzyki i w swobodny sposób prowadzić różnego rodzaju zabawy.

Przyjęcia okolicznościowe: urodziny, chrzciny, komunie itp.

Uwielbiamy robić animacje na zewnątrz, aby dzieci mogły się wyszaleć. W razie nie pogody wewnatrz pomieszczenia.

Dopasowujemy zabawy do ilości miejsca, ilości i wieku dzieci.

Wszystkie materiały są po naszej stronie, my jedynie potrzebujemy dzieci.

Wszystko to kwestia dogadania się. U nas sprawdzają się 2 przygotowane wcześniej układy taneczne z dziećmi, włączając w to wszystkich gości. Dodatkowo uatrakcyjniony występ z 1 lub 2 specjalnych gości – żywych maskotkami Myszką Minnie i/lub Myszką Mickey okolo 30min przed końcem animacji lub w określonym momencie trwania wesela. Możemy też przygotować bukiet balonowy wraz ze wspólnie wykonaną pracą dla Państwa Młodych

Z reguły są to dzieci od 3 do 12lat. Dzieci do 3lat tez sa mile widziane wraz z opiekunem. Takie maluszki w większości czasu są z rodzicami, dlatego przy wycenie nie wliczamy ich do ilości dzieci.

Do 15dzieci przyjeżdża 1 animator, powyżej tej liczby 2 animatorów. Za dodatkową opłatą jest możliwość przyjazdu kolejnego animatora.

Wesele
– Animacje zaczynamy ok 2h 30min od zaczęcia ślubu. Dlatego, że 1h trwa ślub, ok. 30min. życzenia, ok. 30min dojazd na salę(w zależności od odległości), ok. 30min. zajęcie miejsc i zjedzenie ciepłego posiłku przez dzieci. Podczas 2 dania podchodzimy do dzieci, nawiązujemy kontakt, aby po zjedzeniu zabrać je na super, szaloną imprezę bez rodziców. Animacja weselna coraz częściej trwa do 0.00-1.00, dlatego, że goście zaczynają się rozjeżdzać po oczepinach. Dzieci jak najbardziej wytrzymują do tego czasu, jeśli mają czas wypełniony świetną zabawą i nie myślą o spaniu, czy marudzeniu.

Komunie/chrzciny/rocznice itp.

min 3h – warto zacząć ok 2h-2h 30min. od godziny Mszy Św., która trwa ok 1h-1h30min + czas dojazdu na miejsce przyjęcia + zjedzenie obiadu, ewentualne sesje zdjęciowe.

Pozostałe
animacje okolicznościowe: Animacje urodzinowe to min 2h-3h, warto je zacząć ok 30min po przybyciu gości, dlatego, że często dzieci przyjeżdżają spóźnione.

Przyjeżdżamy ok 30-60min przed planowaną animacją. W tym czasie orientujemy się, gdzie możemy bezpiecznie bawić się z dziećmi. Rozpakowujemy się, podłączamy sprzęt itp. Jeśli dzieci są gotowe do zabawy jeszcze przed ustaloną godziną, wtedy po konsultacji z osobami, które nas zamówimy, możemy zacząć zabawę wcześniej.

Do pełnej rezerwacji potrzebujemy podpisanej umowy oraz opłacenie zadatku. Możemy zrobić to osobiście, ale coraz częsciej przesyłamy umowy drogą e-mailową. Wtedy wystarczy podpisać umowę oraz oświadczenie RODO i odesłać drogą e-mailową. Nr konta do opłaty zadatku jest zawarty w umowie. Po wpłynięciu zadatku wystawiamy paragon lub fakturę na tą kwotę i w dniu animacji oddajemy osobiście lub możemy przesłać e-mailowo lub w formie mms.

Cena zależy od:

– ilości godzin animacji

– ilości dzieci w wieku 3-12lat(do 15,20,25,30 itp.)

– miejscowości przyjęcia(chodzi o dojazd)

– dodatkowo płatnych atrakcji

Przy podpisywaniu umowy, podajemy kilka opcji cenowych dotyczących ilości dzieci jak i ilości godzin. Ostateczną ilość prosimy po zebraniu potwierdzeń od gości, do ok 1-2tyg przed przyjęciem.

Tak, możemy to uzgodnić przy podpisywaniu umowy, że będzie możliwość przedłużenia animacji. Można też do nas podejść w trakcie przyjęcia i jeśli mamy czasową możliwość to przedłużymy.

Mamy tutaj kilka rozwiązań

– przekładamy termin animacji, jeśli będziemy mieć wolny, zadatek wtedy przechodzi na nowy termin

– jeśli mamy termin zajęty:

a) zwracamy Zadatek, który w sytuacji LOCKDOWN-u jest zwrotny – nie jest zależny

od osoby zamawiającej, jak i wykonującej usługę animacji

b) według naszej umowy możemy zamienić go na BON do wykorzystania w ciagu 1 roku

c) zwracamy zadatek i polecamy zaprzyjaźnioną firmę animacyjną godną polecenia, żadne przypadkowe osoby

Nasz płyn do baniek nie brudzi ubrań. Na przyjęciach okolicznościowych, gdzie najmłodsi goście są czysto ubrani nie malujemy twarzy, zwłaszcza na weselach. Nie chcemy, aby przez przypadek dotknęły np sukni Panny Młodej. Często dzieci wracają śpiące do domu i jak wtedy zmyć farbki z twarzy? Nie chcemy, aby dziecko się obudziło przez czyszczenie twarzy. Naszą czystą alternatywą malowania twarzy są tatuaże brokatowe. Odtłuszczacz i klej posiadają atesty. Jest to hit wśród dzieci i dorosłych. Jest ogromny wybór kolorów brokatów i szablonów np. minecraft, fortnite, jednorożce, lamy, kucyki pony, psi patrol, bajkowe lub uniwersalne. Mają trwałość do ok 10-14dni. Można też wcześniej zmyć oliwką lub pocierając to miejsce gąbką. Wykonujemy je na rękach lub nogach. Nigdy na twarzy. Są przeznaczone dla dzieci od 3lat.

Mamy kilka możliwości do wyboru:

– Gotówką w trakcje lub po animacji

– Przelewem przed lub po animacji

– Od kwietnia 2022r. kartą zbliżeniową

Jesteśmy legalnie działającą firmą. Wystawiamy faktury i paragony – zwolnione z vatu.

Gdy animacja trwa do 4h – miejsce przy stole nie jest potrzebne. W czasie, gdy dzieci idą jeść, animatorzy mają czas na sprzątnięcie i przygotowanie się do kolejnych zabaw.

To zależy od Państwa. Fajną opcją jej zrobienie 1 animacji dla wszystkich dzieci znajdujących się w jednej sali. Koszta będą wyższe i byłoby więcej animatorów, ale po podziale na kilka rodzin, kwota jest o wiele niższa. Warto o tym porozmawiać z właścicielem/menagerem sali, który może udostępnić numery telefonów do pozostałych rodziców organizujących przyjęcia w tym samym czasie lub sam spyta czy są zainteresowani takim rozwiązaniem. Jeśli żadna z pozostałych rodzin nie wyraziła zgody na połączenie dzieci lub np tylko 1, wtedy tez dzielimy koszta na 2 rodziny.Gdy jesteśmy dla określonej liczby dzieci, wtedy odznaczamy nasze przypinkami (obrazki przypinane agrafkami do ubrań) lub np robimy tatuaże brokatowe na rękach. Reszcie przychodzących dzieci mówimy, że jesteśmy dzisiaj na innej imprezie i dzisiaj nie mogą się z nami bawić co niestety smuci pozostałe dzieci. U dzieci nie ma żadnej przeszkody w tym, że się nie znają. Szybko nawiązują nowe znajomości i zabawa jest jeszcze lepsza i ciekawsza, gdy jest ich więcej.

Tak, jak najbardziej, zabawy dostosowujemy do ilości miejsca, ilości i wieku dzieci, aby nic w domu nie uległo zniszczeniu.

Tak, jak najbardziej. Możemy zaproponować mnóstwo ciekawych atrakcji i zabaw integrujących, a także na rywalizacje. Bardzo fajnie też sprawdzają się imprezy w stylu UV lub warsztaty kreatywne.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.