Warsztaty

Warsztaty to obok animacji podczas przyjęć i imprez plenerowych, kolejna gałąź, którą zajmujemy się na co dzień. Uwielbiamy uczyć przez zabawę! To sposób na kreatywne spędzenie czasu, które oprócz tego rozwinie zdolności najmłodszych uczestników warsztatów. Szeroka oferta pozwoli na wybór odpowiedniego warsztatu. Zapraszamy!

Warsztaty

Glutki XXL

Glutki XXL to nie tylko zwykły glutek, ale doskonała integracja grupy, zabawa, a takze element rywalizacji. Kazde dziecko bedzie mogło indywidualnie ozdobic swojego glutka m.in. brokatami, kuleczkami, cekinami, a takze nadac mu zapach. Wiek od 6lat.

Las w słoiku

Stworzymy nowoczesne i oddychajace zielone dekoracje do naszych domów. Wykorzystamy szklany słoik, kamyki, kolorowe piaski, roslinki, z których skomponujemy „miniaturowy las”, którego nie trzeba podlewac. Wiek od 4-5lat

Tworzenie magicznego pyłku

To kreatywne warsztaty polegajace na współpracy z grupa, które owocuja pieknymi, własnorecznymi pracami. Moga posłuzyc za swiecznik. Wiek od 4-5lat

Robienie mydełek

Robienie mydełek uczy nie tylko zaradności, twórczego myślenia, lecz również cierpliwości i dokładności. Dzieci samodzielnie wybierają kształty, dekorują ozdobami, nadają mydełkom niepowtarzalny zapach i kolor. Wiek od 5-6lat.

Balonowe

Dzieci poznaja rózne rodzaje i kształty balonów. Rozwijaja swoja wyobraznie, ucza sie jak tworzyc krok po kroku balonowe cuda. Uczestnicy warsztatów tworza 2 proste figury z 1, 2 lub 4 balonów modelinowych. Wiek od ok. 6 lat.

Świece żelowe

Podczas zajec uczestnicy wypełniaja dno mozaika z piaskiem kwarcowym. Tworza tematyczne kompozycje z przeróznych dodatków m.in. muszelek, suszonych kwiatów, kamyczków. Wspólnie wybieramy kolor zelu i zapachy. Dzieci poznaja tworzenie swiec zelowych, co wywołuje w nich dusze artysty. Nie jest to trudne nawet dla kilkulatka.

Galaretki 3D

Na warsztatach tworzone sa kompozycje kwiatów 3D w galaretce. To praca kreatywna, uczaca cierpliwosci. Na koniec warsztatów piekne prace mozna z radoscia zjesc lub podarowac je bliskiej osobie.

Bańkowe

Uczestnicy warsztatów poznaja dotad nieznane lub mało znane rodzaje baniek(m.in. dymnych, pianowych, ogniowych), maja je na rekach(oprócz ogniowych). Jesli jest ładna pogoda warsztaty przenosimy w drugiej czesci na zewnatrz, aby popuszczac banki na róznych rodzajach kijków i z rak.

KREATYWNE BRELOCZKI, MAGNESY

Sa to warsztaty uczace dokładnosci, cierpliwosci, a efekty uciesza kazdego. Dzieci tworza obrazki według własnych pomyslów lub na pomocniczych szablonach o róznych kształtach z których pózniej powstaja breloczki do kluczy lub plecaka.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.